Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets, gesigneerd en gedateerd 1989 rechtsonder. Getiteld linksonder. Genummerd 37/100 middenonder.
Beeldmaat 73 x 51 cm. Bladmaat 78,5 x 56 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 21-9-2015 um 21:04 |
Endzeit | 3-10-2015 um 21:04 |