De Klaauw - Pfauenschwanzbrett – Ähren und Wildblumen
Jacqueline Schäfer - Farbsiebdruck STILLLEBEN Handsigniert.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1983. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 12/15 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 32,5 x 57 cm. Bladmaat 37,5 x 61,5 cm. Losbladig.
Oscar Verpoorten was de zoon van Frans Verpoorten, geboren te Haarlem in 1952 en overleden in 2003.
Startzeit | 6-11-2016 um 20:24 |
Endzeit | 18-11-2016 um 19:24 |