Sjer Jacobs - Satz Keramikskulpturen: Männer - 2002 (große Version!)
Jits Bakker - Bronzestatue: „Begegnung“
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1985, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld en genummerd XII/15 linksonder.
Beeldmaat 34,5 x 44,5 cm. Door Oscar Verpoorten ingelijst in zijn bekende stalen lijstwerk. Lijstmaat 39,5 x 49,5 cm.
Afgebeeld op pagina 104 in het boek "Krassen in een plaat".
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 28-4-2016 um 21:52 |
Endzeit | 13-5-2016 um 19:52 |