Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1981 rechtsonder. Getiteld linksonder. Genummerd 10/15 middenonder.
Beeldmaat 41,2 x 48 cm. Bladmaat 45 x 51,5 cm. Losbladig. Enkele herstelde scheurtjes in de marge.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 11-2-2015 um 16:14 |
Endzeit | 18-2-2015 um 16:14 |