Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1997, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 23/25 middenonder. Getiteld linksonder. Ingelijst door Oscar Verpoorten zelf in de bekende metalen lijst.
Beeldmaat 30 x 37 cm. Lijstmaat 43,5 x 53 cm.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 10-2-2016 um 21:27 |
Endzeit | 22-2-2016 um 11:48 |