Tony Agostini - Signierte Farblithographie – 1980 – 67/175
Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir"
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets uit 1998, potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 4/25 middenonder. Getiteld linksonder.
Beeldmaat 51 x 30 cm. Lijstmaat 71,5 x 53 cm. Ingelijst in de bekende door Oscar Verpoorten zelf gelaste metalen lijst.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 8-6-2016 um 11:11 |
Endzeit | 22-6-2016 um 19:11 |