Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 33/50 linksonder.
Beeldmaat 51 x 30 cm. Ingelijst door Oscar Verpoorten zelf in een metalen lijst.
Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.
Startzeit | 10-2-2015 um 13:47 |
Endzeit | 18-2-2015 um 13:47 |