Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: “ zonder titel“
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 62 cm x b. 61 cm (Lijst: 88 cm x 85 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood linksonder
Oplage: 91 / 99
Ingelijst: Ja, In mooie zwarte aluminium lijst
Conditie: nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Gezien het werk is ingelijst achter glas is opsturen niet aan te bevelen. Bezorging door koerier voor kosten koper is wel mogelijk.
Startzeit | 29-10-2014 um 16:17 |
Endzeit | 3-11-2014 um 16:17 |