Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 60 cm x b. 60 cm (blad: 62,5 cm x 62 cm)
Gesigneerd: ja, linksonder
Oplage: 67/99
Ingelijst: nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat
Startzeit | 26-2-2015 um 14:51 |
Endzeit | 5-3-2015 um 14:51 |