Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911
Valentin Bakardjiev - Öl auf Leinwand, Dalem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Paolo Boni.
Titel: Zonder titel. (Zonnewijzer).
Materiaal: Kleurenlithografie op stevig Bütten papier.
Afmetingen blad: 65 x 43 cm.
Afmetingen beeld: 56 x 38 cm.
Signatuur: Rechtsonder met potlood.
Oplagenummer: p.a. Kunstenaarsexemplaar.
Conditie: In perfecte staat.
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 5-5-2018 um 2:32 |
Endzeit | 11-5-2018 um 19:32 |