Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Origineel hand gesigneerde zeefdruk van Patty Harpenau
Titel: With love from Holland
Beeldmaat: (LxB) 67 x 93 CM
Conditie werk en lijst: goed
Startzeit | 13-9-2016 um 13:02 |
Endzeit | 25-9-2016 um 13:02 |