Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Ingelijste foto van Paul Blanca. Titel: Marlene sitting on Paul Blanca. Het werk is op de achterzijde gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. lijst: H26,5 x b23 cm. Afmetingen voorstelling: H11 x b8,5 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven.Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Conditie: in goede staat.
ZZZW