Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Mooie grote litho van de muntengang te Deventer. Gemaakt door Paul Bodifee. Gesigneerd. Gemaakt in 1922. Ingelijst en in passe-partout. Achter glas. Formaat afbeelding 35 x 41 cm. De lijst 62 x 75. Kunstenaar maakte werk in de stijl van de Haagse School. Lijst aan 1 kant beschadigd.
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 9-2-2017 um 13:53 |
Endzeit | 14-2-2017 um 20:53 |