Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Johannus, Petrus, Paulus, ( Paul) Bodifee
29-06-1866 Deventer - 23-01-1938 Deventer
Hij schilderde hoofdzakelijk, landschappen, buurtjes, en bos gezichten.
Zijn werk hangt in: Kröller Müller Museum te Otterlo, Singer Museum te Laren,
Frans Hals Museum te Haarlem, en het Historisch Museum te Deventer.
Op de lijst van waarde bepalende kunstenaars door de eeuwen heen staat hij op: W.20( is hoog)
uit eigen adm. 2014 veilinghuis Den Haag( nr.0084 ) euro 600,- /( nr. 0085 ) euro 800,-
dit werk: Landschap, olieverf op doek, l.o. met naam gesigneerd.
afm. excl.lijst 50x70 incl. houten lijst 62x82 / alles in goede staat
verzenden: aantekenen, verzekeren tot 500,- en goed verpakt
Startzeit | 15-2-2015 um 21:48 |
Endzeit | 22-2-2015 um 21:53 |