Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1976 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 38/100 |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zit wat verkleuring, door een vorige inlijsting. Ook zit er links bovenin de hoek, een kleine kreukel | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Startzeit | 16-4-2021 um 13:49 |
Endzeit | 25-4-2021 um 19:25 |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |