Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho Paul Citroen: Jonge vrouw
Prachtige litho van een jonge vrouw, blad is als nieuw, nooit ingelijst
Datering: 1976
Afmetingen van de afbeelding: 50x32
Oplage: 33/150
Gesigneerd: Linksonder met potlood maar ook in de druk zelf.
Enkele minuscuul kleine vlekjes rechts van het hoofd (zie foto's)
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Middelburg, Niederlande |
Startzeit | 18-11-2017 um 23:52 |
Endzeit | 26-11-2017 um 23:52 |
Ort des Objekts | Middelburg, Niederlande |