Ohrstecker aus 14-karätigem Zweifarbengold – 6,6 mm x 6,6 mm
Harry Langdon - "Angelina Jolie"
Armband aus 14-karätigem Gelbgold, besetzt mit Diamanten im Brillantschliff von 0,60 ct – 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1976 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 48/150 |
Over de kunstenaar
Paul Citroen, geboren in Berlijn in 1893 en overleden in Wassenaar in 1983.
Hij ontving zijn opleiding in het Bauhaus in Weimar, Tegen het einde van WO I, 1917, kwam hij naar Nederland en was hij medeoprichter van een Bauhaus gelijke opleiding in Nederland, de Nieuwe Kunstschool Amsterdam (1933-1937). In WO II dook hij onder. Van 1945 tot 1960 was hij docent aan de Kunstacademie van Den Haag. De schilder en leraar Paul Citroen heeft diverse prijzen ontvangen
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Geen vlekken of scheuren | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Amstelveen, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||