Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Portret van een jonge vrouw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 33 cm x 24 cm (afmetingen blad: 42 cm x 31 cm)
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier, bevestigd op board achter vastgelijmd passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: Papier is wat gevlekt/vuil en egaal vergeeld. Er is een indruk van een potlood als gevolg van een doordruk op ander papier. Alleen te zien onder sterk strijklicht.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zoetermeer, Niederlande |
Startzeit | 19-6-2017 um 16:46 |
Endzeit | 27-6-2017 um 10:46 |
Ort des Objekts | Zoetermeer, Niederlande |