Ring aus 14-karätigem Weißgold mit Koralle und Diamant 0,50 ct – RM 17
Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Abdol Motavassel - Zeichnung, ohne Titel – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Nackt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van Paul de Lussanet. De meningen verschillen misschien maar ik zie een naakt van achteren gezien. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’89) en met opdracht “voor Jeroen”. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 23-10-2021 um 0:29 |
Endzeit | 16-4-2022 um 21:00 |