Kees Gerritse - Mischtechnik, Ohne Titel – Gerahmt
Charles Donker - Radierung: Frauen auf Stelzen – 1963
Anton Heyboer - Radierung, Komposition mit Figuren – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Studietekening op board geplakt van Paul Joseph Gabriel. Landschap met huis. Op de tekening staan kleuren vermeld die hij waarschijnlijk wil gebruiken bij het schilderij. Afmetingen: h34 x b52 cm.
Startzeit | 24-4-2016 um 22:46 |
Endzeit | 26-4-2016 um 22:46 |