Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bijzonder schilderij door Paul Schultze.
Voorstelling van een landschap na een regenbui.
Gelijst, zichtmaat 35x50, lijstmaat 45x60
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Paul Schultze' en '37'
Sticker tentoonstelling op achetrzijde met signatuur en vermelding 'Het Land'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 6-4-2015 um 22:12 |
Endzeit | 13-4-2015 um 22:12 |