Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Piotr Konkel - Großformatiger Siebdruck
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 29.5 x 43 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 47.5 x 62.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Paulus Leendert van Dam (Rotterdam, 9 oktober 1892 – 1982) was een Nederlandse sierkunstenaar, boekbandontwerper en hout- en linosnijder uit Delft. Hij woonde in 1925 in Den Briel.
Zustand | |||||||||
Zustand | Angemessen | ||||||||
Het werk is in redelijke staat ondanks ouderdom; met lichte golving in het blad. Glas van de lijst is aan de binnenkant wat vies Lijst is waarschijnlijk net zo oud als het werk (bijna 100 jaar) en heeft ouderdomssporen | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Ort des Objekts | Hoorn, Niederlande |
Startzeit | 1-2-2021 um 0:46 |
Endzeit | 19-11-2021 um 13:17 |