Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en gedateerde proefdruk, oplage 50 ex
De litho verkeerd in goede staat en meet 56X76 cm.
Galeriewaarde € 600
Verzendkosten volgens aangetekend pakket Post.nl
Startzeit | 22-5-2014 um 15:16 |
Endzeit | 5-6-2014 um 15:16 |