Astrid Veldhuyzen-Koppen - Skulptur „Die Staffelläufer“. selten
Nicht oder unleserlich signiert - Jacob Kanbier - Nackte Dame
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Peter Achttienribbe
Techniek: ets
Afmetingen voorstelling: 32 x 39,5 cm
Nummer: 13/18
Jaar: 1979
Ingelijst: Nee
Conditie:
De ets is in goede staat. De witte onderrand is licht verkleurd.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door KiewitKunst op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
Bezichtigen:
Startzeit | 10-12-2014 um 14:20 |
Endzeit | 21-12-2014 um 14:25 |