Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Reliëf - aardewerk op houten paneel - gesigneerd - 1974
Uniek werk van Adrichem met de titel RELIËF M/V
Herkomst: Gemeente Barradeel, 1974
Gesigneerd: ja, in de 'muur' middenonder met PeterA '74
Afmetingen: het complete werk inclusief omlijsting 90 x 54 cm
Gewicht: ong. 15 kilo
Conditie: lichte beschadeging aan de neus van de mensen
Gezien het gewicht en de breekbaarheid dient dit werk te worden opgehaald
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 5-6-2017 um 15:11 |
Endzeit | 19-6-2017 um 20:11 |