Marianne Haselhoff - Ohne Titel
B2223
Kunstenaar: Peter Brouwer
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Mistig landschap met molen
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 80 x 100 CM
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 12-12-2017 um 12:31 |
Endzeit | 26-12-2017 um 20:31 |