Karel Appel - & Christian Dotremont – leichte Luft und Lachen
Karel Appel - Siebdruck: Vogel in Sommerlandschaft - 1977 (neuer Rahmen!!!)
Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - signiert - nummeriert
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
PETER COX
BERKENBOS EN BOSPAD
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 50 X 60 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER
GEKEDERD IN HOUTEN GRIJZE LIJST IN DE MAAT 66 X 76
LIJST HAD RAND / VERF SCHADE
= LIJST IS GRATIS
SCHILDERIJ IN ORGINELE GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET