Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
PETER COX
DUINEN bij KATWIJK
Olieverf op linnen in de maat 40 x 50 cm
Gesogneerd onder P COX / Herkomst gallery De luwte katwijk
In houten lijst in de maat 56 x 66 cm
ZEER GOEDE STAAT
VERZENDEN 8 EURO AANGTEKEND PAKKET NEDERLAND