Corneille - Farbenlitho: Otello – 1990
Eugène Brands - Porträt einer Dame
Anton Rooskens - Lithographie; Komposition - 1967
Theo Wolvecamp - Abstrakte Komposition
PETER COX
PLASSEN LANDSCHAP
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM
GESIGNEERD ONDER
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 54 X 64 CM
ZEER GOEDE STAAT
Kleine meesters hebben grote toekomst