Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie ets van Peter de Rijcke (1945). Deze genummerde ets is een voorstelling van een Noord-Hollands dorpsgezicht. De ets is genummerd: 20-18 met potlood:(direct rechts onder de ets). De afmetingen van deze ets zijn: 24 cm x 16 cm. De ets is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 33 cm x 27. Het geheel verkeert in een goede staat.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wapenveld, Niederlande |