Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige Giclee van Peter Handel uit 2015
Afmeting blad 61x47 cm in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 50ex
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie