Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 91 x 83 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 21/75 |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Conditie is goed, enkele zeer flauwe oneffenheden aan de randen; verdwijnen allen achter ppt bij het inlijsten. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 2-7-2021 um 14:47 |
Endzeit | 19-8-2021 um 9:42 |