Jan Sirks - „Rotterdam“ – Segelschiff auf der Nieuwe Maas 046-JS
Aafke Kelly - Fanning Blues am Strand
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1968 |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 87.5 x 61.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Zustand | |||||
Zustand | Gut | ||||
De kleuren zijn nog perfect. Het wit is over het gehele blad wel wat vergeeld, waarschijnlijk door de aard van het gebruikte papier, maar het is niet storend naar mijn mening. Kleine scheurtjes aan de randen. | |||||
Sendung | |||||
Senden | Paketpost | ||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Garantie | |||||