Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk in de bekende felle kleuren van Peter van Drumpt.
Gesigneerd rechtsonder. Het betreft een E/A exemplaar in vrijwel mintstaat!
Jaar 1995.
21 x 15 cmAfmetingen
Ort des Objekts | Waalwijk, Niederlande |
Startzeit | 19-9-2017 um 20:09 |
Endzeit | 26-9-2017 um 20:09 |