Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
authentieke steendruk van Peter van Poppel
Blauwtje
Litho uit 1984
beeldafmeting 13x22 cm
papierafmeting 28x33 cm
oplagenummering 13/15
Deze litho werd destijds gepresenteerd gedurende Grafiek Nu in Laren.
handgesigneerd en vtr in druk
zwart/wit met blauw
in passe partout
Dit kavel wordt stevig verpakt en aangetekend verzonden.
U heeft garantie van de drukker zelf op conditie en authenticiteit!
Startzeit | 15-7-2015 um 8:56 |
Endzeit | 20-7-2015 um 8:56 |