Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
deze litho "wil gedragen" van Peter van Poppel is uit 1987, gesigneerd met potlood door de kunstenaar
afmeting 30 x 37 cm.
verzendkosten 7,50, kan zonder kosten in Utrecht opgehaald worden.
Startzeit | 13-5-2013 um 22:28 |
Endzeit | 20-5-2013 um 22:28 |