Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
originele steendruk uit 1986
handgesigneerd
oplagenummer 5/10
beeldformaat 28x23cm
papierformaat 39x28 cm
nb. foto 4 betreft afbeelding uit boek waarin dit werk is opgenomen
het kavel wordt stevig ingepakt en aangetekend verzonden
Startzeit | 7-2-2016 um 11:05 |
Endzeit | 14-2-2016 um 11:05 |