Lon Buttstedt - Knopf, Zitrone, Wasserstraße
Leon Wildenburg - Große Gouache, Hotel Seteais
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1957 |
Technik | Aquarell |
Stil | Modern |
Thema | Seelandschaft |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Aquarel in zeer goede staat is in de buitenste hoekjes gelijmd op groter licht beschilderd karton, welke als een soort van lijst lijkt te moeten doorgaan? Kan natuurlijk ook met een mooi wit passe-partout rond de aquarel zelf worden ingelijst. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 15-11-2021 um 21:22 |
Endzeit | 8-12-2021 um 10:40 |