Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1957 |
Technik | Aquarell |
Stil | Modern |
Thema | Blick auf den Hafen |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 35 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Aquarel in zeer goede staat is in de buitenste hoekjes gelijmd op groter vel papier . | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 5-12-2021 um 11:45 |
Endzeit | 19-12-2021 um 20:22 |