Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een erg fraaie kleurenlitho van Alechinsky uit 2006 gedrukt door Atelier Clot, Bramsen & Georges, Parijs op BFK Rives.
Het werk is gesigneerd en genummerd - oplage 63/90.
De afmetingen zijn: 24,0 x 17,0 cm en is in perfecte conditie.
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 3-5-2017 um 21:21 |
Endzeit | 12-5-2017 um 9:05 |