Ysbrant - Boot in imaginärer Landschaft, Öl auf Leinwand (gerahmt)
Willem Boon - Öl auf Leinwand, Komposition 1964 – gerahmt
Ad Blok van der Velden - Mediterranes Haus, Öl auf Leinwand
Wim Carrein - Barockes Interieur, Öl auf Leinwand (gerahmt)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Pierre Alechinsky, Ets en aquatint, "Volcan de Nuit", 1972, nummer 74/100, 71 x 95 inclusief zilveren houten lijst, Wordt aangetekend verzonden ZONDER DE GLASPLAAT in verband met breuk. Kosten zijn wat hoger door grootte. Kan uiteraard gehaald worden. Of u regelt een koerier.
ZZBELSendung | |