Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Pierre Clayette (1930-2005)
Prachtig uitgevoerd en zeldzaam werk van deze Franse kunstenaar.
Een zeer geringe diepgang en de grote, bollende, zeilen suggereren een enorme snelheid.
Waar gaat het naartoe of waar komt het vandaan? Een Griekse tragedie in een Oosterse sfeer.
Materiaal: Litho op geschept papier.
Afmetingen blad: 56 x 45 cm.
Afmetingen beeld: 36 x 35 cm.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 45/50.
Jaar: Niet bekend.
Conditie: In prima staat. Niet eerder ingelijst geweest.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
Uitsluitend verzending.
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 20-4-2018 um 19:15 |
Endzeit | 30-4-2018 um 19:15 |