Wouter Johan van Smorenburg - 3 Gemälde (ca. 1900), davon 2 unbekannt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1950 |
Technik | Aquarell |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 22 x 30 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 38 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Buiten de beeltenis van de aquarel wat lichte foxing plekjes maar eigenlijk niet noemenswaardig. Het papier is natuurlijk wat ver- kleurd maar grappig genoeg voegt het wel wat toe aan dit zicht op een van de beroemdste straten in Montmartre (Parijs) | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.