Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
AFBEELDING CA 45X36 CM, IN GOEDE STAAT.
ACHTER GLAS EN PASSEPARTOUT, IN EEN ALUMINIUM LIJST, CA 60X50 CM.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 10-6-2017 um 21:50 |
Endzeit | 24-6-2017 um 21:50 |