Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig bloemstilleven van de kunstenaar Piet Bulthuis (1898-1988). Met (gratis) lijst. Gesigneerd links onder en gedateerd april 1944. Afmetingen met lijst: 74 cm. x 63 cm. Doekmaat: 60 cm. x 50 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft kleine beschadigingen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Piet Bulthuis werd geboren in Gouda in 1898 en overleed in Middelburg in1988.Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg.Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A en B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. IngenHousz (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende(vooral pentekeningen) landschappen, stadsgezichten, zeeen, portretten en stillevens (ook houtgravures en houtsneden). Bulthuis was tevens beeldhouwer. Hij was een uitstekend beeldend kunstenaar, heeft tekenles gegeven op de Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te Zierikzee en de Rijks H.B.S. te Middelburg (Bron: Scheen, RKD.nl).
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 19-4-2017 um 14:18 |
Endzeit | 28-4-2017 um 14:18 |