Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Vroeg olieverf schilderij van Piet Bulthuis,marouflé.40 x 45 cm inclusief lijst in goede staat.Gesigneerd en gedateerd 1931.Ex.verz.kst.
Piet Bulthuis werd geboren in Gouda geboren in 1898 en overleed in Middelburg in1988. Woonde en werkte in Gouda, Den Haag, Kijkduin, Zierikzee, Middelburg. Leerling van de Akademie v. B.K. te Den Haag (behaalde M.O. tekenen A en B) o.l.v. Fr. Jansen en H. Meijer, boetseren o.l.v. B.M.A. Ingen Housz (akte M.O. boetseren). Schilderde, aquarelleerde, tekende (vooral pentekeningen) landschappen, stadsgezichten, zeeën, portretten en stillevens. Ook houtgravures en houtsneden, is tevens beeldhou wer. Uitstekend beeldend kunstenaar, Heeft tekenles gegeven op de Nutsscholen in Den Haag, de Rijks H.B.S. te Zierikzee en de Rijks H.B.S. te Middelburg. (Bron: Scheen)
Startzeit | 24-4-2014 um 11:00 |
Endzeit | 1-5-2014 um 11:00 |