Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Piet Klaasse uit 1973. Titel: Voor Jan van Wiesje. Afmetingen blad: H65.5 x b50.5. Afmetingen voorstelling H46 x b26. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 5-1-2018 um 23:52 |
Endzeit | 12-1-2018 um 21:52 |