Eef van Brakel - Landschaft in den Ardennen
Jef van Tuerenhout - Nackte Frau
Hugo Claus - Cobra-Komposition
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op papier op board door Piet Landkroon
Voorstelling van Lassone Tessin in Zwitserland
Beeldmaat 40x46
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'P.Landkroon' en '64'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 30-10-2013 um 16:13 |
Endzeit | 6-11-2013 um 16:13 |