Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Aquarel van Piet van Boxel. Titel: Stilleven. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen voorstelling: H78,5 x b67,5 cm. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Herkomst: collectie ABN AMRO
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde. Door inlijsting zitten op de voorzijde aan de boven (1 x) en onderkant (2x) 3 plekjes waar de verf af is (zie foto4 , 5 en 6). Bij inlijsting vallen deze volledig onder de passe-partout.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 15-6-2017 um 15:14 |
Endzeit | 22-6-2017 um 21:14 |