Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Jahr | 1956 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 73 x 93 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 78 x 98 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste olieverf op doek van Piet van Wijngaerdt. Jaar: 1956. Titel: de kaartlegster. Afmetingen werk incl lijst: H78 x b98cm. Afmetingen werk: H73 x b93cm. Het werk is links bovenin gesigneerd door de kunstenaar. Ook achterop is het werk gesigneerd, gedateerd en betiteld. De authenticiteit van dit werk wordt volledig verzekerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Zustand | |
Zustand | Gut |
In goede staat | |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2020 um 11:30 |
Endzeit | 23-3-2020 um 20:16 |